3 szybkie i nieangażujące sposoby zarabiania przez Internet

3 szybkie i nieangażujące sposoby zarabiania przez Internet

Zazwyczaj, aby zarabiać przez Internet potrzeba czasu i pracy, ale nie wszystkie sposoby tego wymagają. Jest kilka sposobów, które nie wymagają żadnych umiejętności, ani żadnej pracy, oczywiście kokosów nie ma co się spodziewać, ale kilka złotych polskich można dorobić.

Jak się za to zabrać?

1. Buxy – oglądanie reklam, klikanie w reklamy, czytanie e-maili, czasami ankiety i zadania dodatkowe polegające zazwyczaj na rejestracji. Klikanie zajmuje zazwyczaj kilka minut jak ktoś wykonuje zadania dodatkowe – kilkanaście, ale nie we wszystkich serwisach są one dostępne. Pieniądze niewielkie, ale też ten sposób nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku.

2. Surfbar -pieniądze również nie są wielkie, ale jest to chyba najprostszy sposób zarabiania przez Internet. Wystarczy włączyć niewielki prostokątny banner i robić na komputerze to co zawsze, za co zdobywa się punkty, a potem wymienia na nagrody bądź pieniądze. Banner nie obciąża komputera, ani nie przeszkadza. Nie wymaga żadnej pracy, a po prostu nabija pieniądze, gdy komputer jest włączony. Wszystko zależy od tego kto ile siedzi przed komputerem, punkty mogą być zbierane szybciej lub wolniej.

3. Ankiety – są osoby, które wypełniają każdą napotkaną ankietę i dla nich będzie to idealny sposób na dorobienie. Ankiety może wypełniać każdy, wystarczy umieć czytać. Z trzech wymienionych tu sposobów można zarobić najwięcej, co nie znaczy, że będą to kokosy. Jedna ankieta warta jest od kilku groszy do czasami nawet kilkunastu złotych. Zazwyczaj jednak zbiera się punkty, które można potem wymienić na nagrody bądź gotówkę. Zarobki zależą od ilości serwisów, w których jesteśmy zarejestrowani, a także od tego do ilu ankiet się zakwalifikujemy. Osoby nie lubiące wypełniać ankiet raczej długo nie przetrwają.
Jak widać w Internecie da się zarobić bez wysiłku, ale nie są to kwoty „powalające”. Jeśli ktoś chce zarabiać bardziej ambitne kwoty, wymaga to już i czasu i pracy. Na stronie https://www.dabrowainfo.pl/ znajdziesz więcej porad inwestycyjnych.